Стриптиз розіграші

Замовити стриптиз розіграш на свято, мальчишник, корпоратив, дівич-вечір. Оригінальний подарунок

Стриптиз розіграш цікавий і незабутній сюрприз, яким Ви можете здивувати друзів, подруг, колег та керівництво.

Кілька слів про те, як проходить розіграш: стриптизерка або стриптизер приходять на замовлення у звичайному одязі і їм не потрібно переодягатися перед виступом. Вони заходять і представляються клієнтами або як постачальника піци (суші). Стриптизер або стриптизерка може прийти до Вас на парубоцьку вечірку або дівич-вечір у будинок як сексуальні полісмени.

Замовити розіграш і стрип шоу Ви можете у лімузин, у будинок на свій день народження або до вашої подруги. На холостяцьку вечірку в сауну наша стриптизерка проходить як поліція і починає жартівливо перевіряти документи. Після кожного розіграшу на Вас чекає пристрасний танець.

А також наші розіграші будуть дуже цікаві для підняття настрою в офісі, на корпоративних заходах або ділових зустрічах, наприклад: до вас приїжджають іноземні гості чи колеги - наші стриптизерки можуть зустріти їх на лімузині з аеропорту вже переодягненими в стюардес і розважати їх шоу програмою до місця вашої з ними зустрічі.

Так само Ви можете запропонувати свої варіанти розіграшу. Наші професійні стриптизери і стриптизерки виконають Ваш сюжет. Замовити стриптиз розіграш Ви можете на будь-який час.

+38-095-928-88-81, +38-093-077-76-69